Перейти до змісту

Посібник із купівлі · Перевірено 14 серпня 2026 року

Порівняння електровелосипедів ENGWE: L20 3.0 Pro, M20, P20 та Engine Pro 3.0 Boost

Коротка відповідь: вибирайте P20, якщо для вас важливі міські поїздки та зручне зберігання; L20 3.0 Pro — якщо шукаєте найкраще поєднання комфорту, крутного моменту й запасу ходу; M20 — якщо хочете дизайн у стилі мотоцикла та широкі покришки, а складана конструкція не потрібна; Engine Pro 3.0 Boost — якщо віддаєте перевагу потужному складаному фетбайку з повною підвіскою.

Це порівняння ґрунтується на технічних характеристиках, опублікованих ENGWE Spain. Ціни й наявність не вказано, оскільки вони змінюються; кожне посилання веде на актуальну сторінку моделі.

Який ENGWE вибрати для ваших потреб

Найбільш міська

ENGWE P20

Для щоденних поїздок, перевезення в ліфті, зберігання в офісі або невеликому житлі. Велосипед складається, оснащений колесами розміром 20 × 1,95 дюйма, мотором потужністю 250 Вт і датчиком крутного моменту; заявлений запас ходу — до 100 км.

Докладніше про P20

Найзбалансованіша

ENGWE L20 3.0 Pro

Для тих, хто хоче компактний складаний велосипед, не відмовляючись від повної підвіски. Його центральний мотор потужністю 250 Вт розвиває крутний момент 100 Н·м, а на сторінці моделі заявлено запас ходу до 160 км.

Докладніше про L20 3.0 Pro

Стиль мотоцикла

ENGWE M20

Для тих, хто віддає перевагу посадці, дизайну та зчепленню фетбайка. Оснащений покришками розміром 20 × 4 дюйми, передньою й задньою підвіскою, мотором потужністю 250 Вт; доступні варіанти акумулятора на 13 А·год або 26 А·год. Не складається.

Докладніше про M20

Складаний фетбайк

Engine Pro 3.0 Boost

Для змішаних маршрутів і тих, хто готовий до більших габаритів заради покришок розміром 20 × 4 дюйми, повної підвіски й крутного моменту 90 Н·м. Велосипед складається; в актуальних технічних характеристиках зазначено запас ходу до 130 км.

Докладніше про Engine Pro 3.0 Boost

Порівняльна таблиця ENGWE

Наведено опубліковані показники актуальних європейських комплектацій. Фактичний запас ходу залежить від рівня допомоги під час педалювання, ваги, перепадів висоти, температури, вітру, тиску в покришках і стилю їзди.

Порівняння технічних характеристик, актуальних на 14 серпня 2026 року.
МодельМотор і крутний моментАкумулятор і заявлений запас ходуФорматНайкраще для
L20 3.0 ProЦентральний 250 Вт · 100 Н·м720 Вт·год · до 160 кмСкладаний · повна підвіска · 20 × 3 дюймиКомфорт і запас ходу в компактному форматі
M20250 Вт · 55 Н·м13/26 А·год · до 75/150 км залежно від акумулятораНескладаний · повна підвіска (двопідвіс) · 20 × 4 дюймиМотоциклетний стиль і стійкість фетбайка
P20250 Вт · 42 Н·м · датчик крутного моменту288 Вт·год · до 100 кмСкладаний · 20 × 1,95 дюймаМіські поїздки, поєднання велосипеда з громадським транспортом та обмежене місце для зберігання
Engine Pro 3.0 BoostМотор-колесо 250 Вт · 90 Н·м · датчик крутного моменту720 Вт·год · до 130 кмСкладаний · повна підвіска (двопідвіс) · 20 × 4 дюймиЗмішані маршрути, зчеплення з дорогою та повна комплектація

Як вибрати між P20, L20, M20 і Engine Pro

1. Почніть із місця зберігання

Складаний велосипед не обов’язково легко переносити. P20 розрахований на міські поїздки та компактне зберігання. L20 3.0 Pro та Engine Pro 3.0 Boost теж складаються, але ширші колеса, підвіска та місткіші акумулятори збільшують їхні габарити й вагу. Якщо у вас є сходи, маленький ліфт або вам потрібно щодня піднімати велосипед, перед купівлею перевірте в картці товару його розміри в складеному вигляді та вагу.

2. Розрізняйте комфорт і зручність перенесення

Повна підвіска L20 3.0 Pro і Engine Pro 3.0 Boost допомагає на нерівному покритті та доріжках, де дозволено їздити, але ускладнює конструкцію та збільшує габарити. M20 теж оснащена передньою і задньою підвіскою та широкими покришками, хоча її рама не складається. Для міського асфальту й поїздок з пересадкою на інший транспорт P20 пропонує пряміше керування та компактність.

3. Не вибирайте лише за максимальним запасом ходу

Максимальний запас ходу вимірюють за певних умов, і його не гарантовано на будь-якому маршруті. Порівняйте також ємність акумулятора, тип мотора, рівень допомоги, яким ви користуєтеся, перепад висот і можливість заряджання в пункті призначення. Для коротких щоденних поїздок велосипед, який простіше зберігати, може виявитися кращим вибором, ніж модель із найбільшим теоретичним запасом ходу.

4. Враховуйте відгук мотора

Центральний мотор L20 3.0 Pro діє безпосередньо на трансмісію та розвиває 100 Н·м. P20 та Engine Pro 3.0 Boost оснащені датчиком крутного моменту, який регулює допомогу залежно від тиску на педалі. M20 розвиває 55 Н·м і за відчуттями від їзди ближчий до фетбайка. Те, який варіант здаватиметься вам приємнішим, залежить від маршруту та ваших уподобань, а не лише від найвищої цифри.

Важливі відмінності між моделями

ENGWE L20 3.0 Pro: компактність і комфорт високого класу

Це варіант для тих, кому потрібні центральний мотор, хороший відгук на підйомах, передня й задня підвіска та складана рама. Покришки 20 × 3 дюйми займають проміжне місце між вузькою міською покришкою та 4-дюймовою покришкою фетбайка. Завдяки акумулятору ємністю 720 Вт·год і заявленому часу заряджання у дві години модель підходить для тривалих поїздок або частого використання.

Врахуйте: це не легкий складаний велосипед. Перевірте його габарити, місце в багажнику й те, чи доведеться вам піднімати його сходами.

ENGWE M20: мотоциклетний дизайн і варіант із двома акумуляторами

M20 вирізняється зовнішнім виглядом і поєднує покришки 20 × 4 дюйми з передньою гідравлічною та задньою підвіскою. З акумулятором 13 А·год заявлено запас ходу до 75 км, а варіант 26 А·год збільшує заявлений запас ходу до 150 км. Це єдина з цих чотирьох моделей, яка не складається.

Врахуйте: у цій конструкції виразний зовнішній вигляд, зчеплення з дорогою та стійкість важливіші за зручність перевезення. Перевірте, де ви будете паркувати та зберігати велосипед.

ENGWE P20: практичний варіант для міста

P20 поєднує складану раму, колеса 20 × 1,95 дюйма, мотор на 250 Вт, датчик крутного моменту та гідравлічні гальма. У картці товару заявлено запас ходу до 100 км з акумулятором на 288 Вт·год. Модель орієнтована на міські поїздки та зручне зберігання й легко вписується в повсякденне життя.

Врахуйте: якщо вам потрібні широкі покришки або повна підвіска для дуже розбитого покриття, краще підійдуть L20 3.0 Pro або Engine Pro 3.0 Boost.

Engine Pro 3.0 Boost: складаний фетбайк для змішаних маршрутів

Модель поєднує мотор-колесо на 250 Вт із крутним моментом 90 Н·м, датчик крутного моменту, повну підвіску, покришки 20 × 4 дюйми та акумулятор на 720 Вт·год. В актуальних технічних характеристиках зазначено 130 км у режимі PAS 1, 108 км у PAS 3 і 80 км у PAS 5 — це корисніший орієнтир, ніж одне максимальне значення.

Врахуйте: складаний не означає маленький або легкий. Ця модель більше орієнтована на зчеплення з дорогою та оснащення, ніж на щоденне перенесення вручну.

Як підготовлено це порівняння

Для цього посібника в ENGWE Spain вивчили картки товарів, опубліковані 14 серпня 2026 року: європейську конфігурацію 250 Вт, крутний момент, акумулятор, заявлений запас ходу, складання, підвіску та покришки. Якщо цифра в короткому рекламному описі не збігалася з таблицею характеристик, використовувалася докладніша таблиця. Тому для Engine Pro 3.0 Boost зазначено 130 км, а не 150 км із попереднього короткого опису.

Посібник не замінює особистої пробної поїздки й не гарантує конкретного запасу ходу. Характеристики можуть змінюватися залежно від версії або партії: перед вибором перевірте картку товару за посиланням і документацію конкретного екземпляра.